крокодил у ванні

Різні бувають стимули для прийняття рішення принести звірятко в будинок. У відповідь на грамотний догляд, господаря будинку чекатиме задоволена тварина, що кидається відразу ж на руки, а безумовна, чиста і щира любов розтопить навіть кам’яні серця. Але навіть для досвідчених господарів є легальні і безпечні способи урізноманітнити своє життя.

Зміна іміджу дозволить мати одного вихованця в різних варіаціях. Скільки доступних способів урізноманітнити його зовнішній вигляд – зміна нарядів, зачісок, шпильок, манікюру та педикюру. Доглядати за собачками буває цікаво, навіть стрижки йорків хлопчиків мають варіації, наприклад:

1. Під цуценя – по всьому тілу шерсть зістригається максимально коротко.
2. Цвергшнауцер – популярна зачіска, в якій акцент робиться на обличчі – щоки, брови і борода виділяються, чубчик збирається зверху гумкою, а на тілі волосся просто підрівнюють.
3. Штанці – особлива увага приділяється заднім лапкам, де оформляються рівні штани, шорти або штани-кльош з волосся на лапках. На животі все зістригається рівною смугою, а голова доводиться до форми кулі.

Так як у тер’єрів швидко зростає шерсть і на нову стрижку можна йти через три тижні після попередньої, фантазувати над образами можна нескінченно. Дівчаткам можна заплітати косички по всьому тілу, робити різні хвостики і навіть укладання.

стрижка йорка

Якщо всі звичайні тварини набридли, то можна подумати завести лисицю фенек в домашніх умовах. Розміром менше кішки, дуже ласкава, з характерними вухами в половину тіла (15 см проти загальних 20 см тулуба), відносно невибаглива. Необхідно забезпечити їй обгороджений вольєром особистий простір з товстим шаром піску, адже як-не-як, її батьківщина – пустеля. Доведеться методично пояснювати вихованцеві, що справляти нужду слід в лоток, а не в звичний пісок, інакше пропахне вся квартира.

Фенек

Як корм підійде м’ясо, риба, яйця, молочко, а на десерт в зоомагазині (скажімо у eZoo.com.ua) варто прикупити живих ящірок, мишей, коників (адже лисиця – хижак). Плюси від тримання екзотичної тварини вдома очевидні, але великий недолік полягає в тому, що незрозуміло, куди нестися, якщо раптом тварина захворіє, адже не кожен ветеринар знайомий зі специфікою цієї породи, та й ліки не дістати.

Людина пристосувала не один вид лисиць для спільного проживання, але, наприклад, тварина песець вирощується нею в промислових масштабах для легального видобутку шкур, так як вилов контролюється законом. На фабриках по видобутку цінного хутра умови утримання цілком задовільні, так як від фізичного та емоційного стану тварини залежить якість хутра на виході. Наскільки це етично і користуватися цим продуктом чи ні – вирішує кожен сам для себе, але важливо пам’ятати, що саме попит породжує підвищення пропозиції.

У спробах витягти звідусіль максимальну вигоду, люди спробували самими різними способами використовувати неодомашнених раніше тварин: наприклад, урізноманітнити атмосферу будинку екзотичним вихованцем або новою шубою з нього.