екостиль в кімнаті

Всім великий привіт! Сьогодні я публікую пост на дуже близьку мені тематику – дизайн інтер’єру. Дуже люблю гортати журнали з гарними фотографіями. Завжди надихаюся незвичайними інтер’єрами і намагаюся вкласти частинку тієї краси в свій будинок. Найулюбленіший мій напрямок в цій сфері є екологічний стиль або скорочено еко-стиль.

Людство з тих пір як почало будувати для себе будинки, намагається не втрачати зв’язок з природою і внести в будинки елементи, які підтверджують нерозривні узи з навколишнім світом. Раніше легше всього це вдавалося. Меблі будували з дерева, стіни обкладали камінням, про багатоповерхові будинки не було мови. Зараз же в світі сучасних технологій, де з’явилися такі матеріали як пластмаса, синтетика і багато іншого, стало важче дотримуючись еко стилю. На сто відсотків поміняти інтер’єр багатьом не вдасться, тим не менш, деякі деталі можуть нагадати вам справжню природу нашого походження.

Хочу відразу попередити, що задоволення це не з дешевих – повністю створити свій інтер’єр будинку або кімнати в еко стилі. Воно вимагає великих витрат грошей, або трудового ресурсу. Натуральні матеріали на ринку набувають велику популярність, а меблі з цільного дерева цінуються на вагу золота. Тому тут варто розставити пріоритети, або повністю переробити інтер’єр, використовуючи правила еко стилю, або зробити якусь імітацію, за допомогою окремих деталей і заощадити значну суму грошей.

Тепер давайте визначимо, які ж матеріали підходять для створення еко стилю? Як ви вже зрозуміли, природний стиль вимагає природних матеріалів. Наприклад, дерево, натуральні тканини, скло, камінь, зелень (квіти, рослини) і навіть глина. Їх правильне і гармонійне поєднання здатне дати чудовий ефект.

Як я вже говорила, цей напрям стає популярнішим з кожним днем. Люди хочуть у своїх домівках відпочивати, забути про роботу і труднощі, відчути свободу і розслабитися. Природа, як не хто інший, зможе дати ці відчуття. Саме вона живить нас енергією і силою і не дивно, що людина намагається заповнити нею сфери свого життя.

І так, чим відрізняється будь-який інший стиль від еко стилю? Звичайно ж, кольоровою гамою. Йому притаманні такі кольори: зелений, коричневий, бежевий, білий, пісочний,
кольори, які нагадують природу

Незважаючи на такі нудні відтінки, інтер’єри виходять дуже красиві, умиротворені. У такому будинку чи кімнаті легко буде відпочивати. Він прямо штовхає на роздуми, розслаблення.

Меблі в стилі еко, звичайно ж, повинні бути виконані з натурального матеріалу. Дерево і скло найпоширеніші з них. Причому чим натуральніше буде виглядати дерево, тим краще. Підійдуть навіть колоди, корчі, незвичайні форми, необроблене дерево, природний колір. Вітається меблі з ротанга, вони дадуть родзинку і прикрасить будь-яку кімнату.

Стіни можуть бути оброблені різним способом. Це і шпалери, не кричущі квіти, штучний або натуральний камінь, фотошпалери із зображенням природи, дерево. Вітається керамічна плитка і навіть коркове покриття.

Також потрібно звернути увагу на підлогу і стелю. Їх якісна обробка важлива.

Вибирайте штори виключно натуральних матеріалів: льон, бавовна, шовк. Якщо ви віддаєте перевагу жалюзі, то краще всього вибрати бамбукові.

Предмети дизайну в інтер’єрі грають величезну роль. Деколи тільки за допомогою них можна повністю змінити простір приміщення, надати ту атмосферу, яку хочете. Подушки, вази, декор, люстри – це невід’ємна частина нашого життя. В еко стилі все повинно дихати природою і натуральністю. Використовуйте гілки, каміння, зелень для прикраси. На просторах інтернету зараз повним-повнісінько різних майстер-класів з виготовлення дизайнерських штучок. Причому на це витрачається мінімум грошей, так як все робиться своїми руками. Залишається лише вибрати час і трохи попрацювати.

P. S. Подумалось, что было бы здорово жилье в Киеве приобрести именно в таком вот эко стиле.