динозавры в интерьере

Для малюків дуже важливо, щоб кімната була не тільки затишною і комфортною, але і привабливою. Як правило, досягти бажаного можна з використанням в оформленні улюблених героїв дитини. Інтер’єр дитячої з динозаврами завжди буде цікавим і актуальним, незважаючи на модні тенденції серед мультиплікаційних персонажів.

Оздоблення стін і підлоги найперше і просте – це тематичні шпалери з динозаврами. Їх можна придбати готовими або навіть надрукувати на замовлення у вигляді фото принта. Останній варіант найбільш переважний, адже там можна особисто підібрати героїв. Якщо малюнок насичений, то цього може бути цілком достатньо для оформлення.

Варто розуміти, що яскравий і насичений малюнок на стінах практично блокує його наявність на всіх інших поверхнях і обмежує в декоративних елементах, інакше дизайн буде нав’язливим і виснажливим. Як варіант, стіна з такими шпалерами може бути одна. Всі інші при цьому повинні бути однотонними, краще віддавати перевагу нейтральним і тематичним відтінкам, наприклад, зеленому і коричневому.

Іграшки та постільна білизна легко допоможуть створити інтер’єр в стилі діно. Вирішальне значення має вид підлогового покриття. Можна підібрати килим з динозаврами або з близькою тематикою. Для бажаючих підкреслити оригінальність, є нова техніка – це наливні 3D підлоги. В даному разі головне не перестаратися, адже малюк може злякатися правдоподібності досягнутого ефекту. Наприклад, ожилий динозавр з оскаленими іклами або моторошна печера, будуть зовсім не доречні.

Простота і легкість дозволять досягти гармонії. Інтер’єр доповнять вінілові наклейки на стіну або шафу. В силу того, що психологи не рекомендують прирівнювати робочий простір (письмовий стіл) для занять до гри, тому що це може відволікати, то краще оформити в діно стилі спальне місце. Відображати тематичну приналежність може узголів’я, борти ліжка або текстиль. Фантазія людини безмежна, тому всі способи хороші, головне, щоб дитина відчувала себе комфортно (також для комфорту важливо і місце розташування дому, та наявність необхідної для дітей інфраструктури, дитячих майданчиків, зелені, тощо, все це є у київських новобудовах, про які більше можна довідатись на сайті novbud.com.ua).

Але є і більш унікальні дизайни, наприклад, ліжко у вигляді пасти динозавра. З одного боку, дуже красиво і незвично, з іншого, не кожен малюк наважиться на таке спальне місце. Враховуючи той факт, що діти ростуть і їх переваги міняються досить часто, то робити ремонт кожні 2-3 роки може бути накладно. Інтер’єр в сучасному і практичному стилі з використанням стриманих тонів завжди можна прикрасити за допомогою аксесуарів. Це можуть бути етикетки, книги, м’які іграшки або навіть макети доісторичних тварин у вигляді скелетів з колекційних видань. Стиль можна витримати з допомогою текстилю, іграшок, макетів або скелетів динозаврів з наборів з розкопками.