м'які меблі
Зберігання меблів в чистоті робить їх не тільки більш привабливими, але й суттєво продовжує термін їхньої служби. Під час прибирання ваш цілий будинок чи квартира, де всюди є якісь меблі, на перший погляд може видатись вам міні підприємством меблів. Проте це не повинно вас лякати. Ви не будете кожного разу думати: як все це я зроблю, якщо правильно зорганізуєте свій процес прибирання. При правильній очистці та дбайливому повсякчасному догляді меблів, цей процес перетворюється на швидке, легке і звичне явище, без особливих клопотів. Мабуть,не буде ні для кого секретом, що у більшості випадків, регулярне очищення від пилу та своєчасне вологе очищення меблів дозволить тримати їх у відмінному стані на довгі роки.

Перший метод очистки:

Коли прибираєте у всій кімнаті, ви уже пропилососили усі килимки та закутки, не забудьте і про меблі. У меблях накопичується не менша частина пилюки, ніж на підлозі чи деінде. Окрім цього, регулярна очистка від пилу дозволить тримати ваші меблі у привабливому стані. Докладіть зусилля і прослідкуйте, щоб в усіх змошках і щілинах поміж подушками, а також в місцях, де ручки дивану торкаються його спинки, не залишилось сміття. Оскільки велика щітка пилососу туди не пройде, то використовуйте для цього спеціальні маленькі насадки, які входять в комплект з приладом. Потріпайте добре подушки, а потім пропилососьте їх ще раз з усіх боків.

пилососимо мяку частину

Другий метод:

Перед тим як приступити до вологої очистки меблів, перевірте усі бірки від виробника. На них, як правило, вказується як правильно і чим очищувати саме вашу тканину на меблях. Якщо там вказано, що вона потребує очищувач на основі розчинника, то придбайте і використовуйте саме його; якщо ваші меблі вимагають засоби на водній основі, то ви можете зробити такий самі, у домашніх умовах. Якщо ви не зберегли таких вказівок, то краще зверніться до професіоналів, які одразу визначать найкращий засіб для очистки вашої тканини.

чистимо меблі водою

Але на допомогу господиням може стати ось ця розшифровка абревіатур на бірках, які вказують, що буква W означає : використання миючих засобів на водній основі; S означає: м’який безводний продукт, який сухо очищає поверхні; WS означає: або засоби на водній основі або суха очистка. Тобто вашим меблям підходить як той, так інший спосіб прибирання; X означає: лишень професійна чистка, але не слід боятися пилососити такі меблі так часто, як ви вважаєте за потрібне. Тому ніколи не викидайте такі необхідні в побуті вказівники від виробника, щоб полегшити собі роботу в майбутньому та не зіпсувати свій гарнітур. Майте це на увазі та вирішуйте як вам краще доглядати за меблями ще при їх покупці.

Третій метод:

Якщо вам дозволяє інструкція по догляду, створіть свій миючий засіб на водній основі. Вам знадобиться: 1 л. води, кілька крапель для миття посуду (не порошок), щіпка соди, яка буде боротися із запахом та ковпачок звичайного столового оцту. Найпростіше буде усе це залити у спеціальний пульверизатор, усе добре струсити.

Четвертий метод:

Неодмінно протестуйте отриманий засіб на непомітному місці. Для цього змочіть губку у миючій суміші і протріть місця на задній панелі дивану або внизу оббивки – десь, де він, не буде виднітися. Опісля протріть пляму сухою тканиною та дайте їй висохнути повністю на повітрі. При виникненні будь-якого знебарвлення, не використовуйте цей миючий засіб для усієї поверхні дивану. Якщо є така можливість, зверніться до професіоналів.

П’ятий метод:

Використовуйте спеціальну губку для боротьби із плямами на меблях, яка найкраще втиратиме миючий засіб у поверхню та так само ефективно її буде виводити із неї. Поцікавтеся щодо такої у мебельних магазинах або у відділеннях із побутовою хімією. Коли ви вже нанесли засіб на поверхню, не зважайте на обсяг плям (чи вони лишень свіжі чи уже трохи давні) і обов’язково залиште його на декілька хвилин, щоб він встиг проникнути в усі волокна тканини. Тоді така чистка буде максимально ефективною. Після вологої очистки ніколи не забувайте пройтися по тканині сухою тканиною, щоб забрати усю вологу та давати тканині затхнутися.

губка для чистки мяких меблів

Шостий метод:

Шостий метод полягає у дуже простій на перший погляд пораді. Ніколи не зволікайте із чисткою плям. Виробіть у собі таку звичку, бо чим швидше ви відреагуєте, тим кращим буде результат миючого засобу. Зовсім свіжу плямку значно швидше можна подолати ніж уже задавнену кляксу.
виводимо плями
Для останньої ви підбиратиме більш сильні очищувачі, але не відомо як вони вплинуть на тканину меблів та на їхньому остаточному вигляді в результаті. Бережіть свої меблі і вам не доведеться їх часто змінювати.

P. S. Але буває й таке, що якби ви не чистили меблі, приходить час коли їх потрібно замінити, адже ніщо не вічне на тім світі, включаючи й меблі. Втім засмучуватись не варто, адже гарні якісні меблі ви можете замовити на сайті http://mebelshik.kiev.ua.