домогосподарка

Якщо ваша дружина запитає Вас про те, що таке відпочинок, відповідайте: відпочинок – це зміна діяльності. Наприклад, відпрацює жінка сім годин на роботі, а потім приходить додому і дві години готує обід. Зміна діяльності, а значить і відпочинок.

Потім півтори години пере білизну. Знову зміна діяльності – знову відпочинок. Гладить, штопає, миє посуд, прибирає… Відпочинок … Відпочинок … Відпочинок …

Якщо ваша дружина висловить невдоволення таким поясненням, полестіть їй, скажіть, що чоловікові такий відпочинок не під силу. Це тільки жінки можуть – народ діловий, енергійний.

Якщо вона вам не повірить, розкажіть їй про один історичний факт, що характеризує жіночу енергію та ініціативу. Розкажіть їй, що в позаминулому столітті між двома монастирями чоловічим і жіночим виявили підземний хід завдовжки три кілометри, проритий ченцями і черницями. Зверніть її увагу на те, що з цих трьох кілометрів два кілометри дев’ятсот метрів прорили монашки. У скельній породі.

Якщо і це не допоможе, тоді йдіть на кухню і зі спокійною совістю починайте мити посуд – Ви зробили все, що змогли.

P. S. А якщо серйозно то будь-якій жінці треба відпочивати, тим більше зараз для цього є всі можливості, скажімо, на сайті podomu.com/ru/ ви можете замовити прибирання квартири і як наслідок зберегти масу часу.