кредит онлайн

Бувають в житті моменти, коли мікропозика – це реальний вихід зі складної фінансової ситуації. Завдяки короткостроковій позиці можна легко і швидко «перехопити» до зарплати, коли це необхідно. У статті ми розповімо де та як взяти мікропозику на вигідних умовах, що потрібно, щоб оформити грошову позику, і де отримати необхідні гроші.

Способи отримання мікропозик

Самий просто і зручний варіант звернутися в МФК – мікрофінансову компанію, яка спеціалізується на видачі короткострокових позик. Подати заявку можна через Інтернет або у відділення фінансової установи. Для оформлення потрібно тільки один документ, що засвідчує особу позичальника. Видача коштів здійснюється на банківський рахунок, на банківську карту, або готівкою в пунктах видачі платіжних систем.

Система Webmoney. Ще один зручний спосіб отримання грошової позики. Такий варіант доступний тільки для клієнтів Webmoney Transfer. Учасники можуть запросити мікрокредит в борговому сервісі Вебмані. Отримання можливе тільки для осіб з атестатом вище формального або бізнес-рівнем більше 15 пунктів. Запросити можна не більше 15000 WMR, а ставка і термін кредитування розраховуються для кожного позичальника. Подати заявку можна без паспорта, так як всі дані є в системі.

Найбезпечніший і доступний спосіб отримання швидкого кредиту – це позика в мікрофінансових компаніях. Найчастіше клієнтами мікрофінансових організацій стають громадяни, яким терміново потрібні гроші або ті, кому відмовляють у банку. Причина відмови стандартна – зіпсована кредитна історія. Чому схвалюють МФО? Тому що видача здійснюється практично без перевірки кредитної історії. Відсоток схвалення всіх заявок досить високий, а час на розгляд йде не більше 5-15 хвилин. За цей час неможливо ретельно перевірити кредитну історію, тому особи, з поганою кредитною історією отримують позику без відмови.

Оформити грошову позику можна за паспортом без надання довідок з роботи. Це відмінна риса МФО – мінімальний пакет документації і високий відсоток схвалення всіх заявок. Отримати мікропозики для виправлення кредитної історії можна онлайн на офіційному сайті мікрокредитної компанії (для цього можна просто загуглити «быстро займ онлайн»).

Заповнення онлайн заявки

Тепер давайте розберемося, як оформити мікропозику на сайті фінансової установи. Онлайн позику можна отримати практично в будь-якому МФО. Для цього необхідно спочатку ознайомитися з умовами обслуговування і тарифами на видачу позики. Як правило, така інформація представлена на головній сторінці сайту або в розділі «Питання-відповіді».

Заповнення кредитної заявки починається з онлайн-калькулятора, який розташований на стартовій сторінці сайту. Тут позичальникові необхідно вказати бажану суму мікропозик і термін кредитування. Система автоматично зробить розрахунок, після чого запропонує оформити заявку. Якщо умови влаштовують, ви натискаєте на кнопку «Отримати гроші». Далі, позичальника автоматично перенаправляють на заповнення анкети.

Блоки для заповнення скрізь стандартні. Як правило, їх кілька:

  • особиста інформація;
  • відомості про роботу;
  • дані документа, що посвідчує особу;
  • контактна інформація.

Що потрібно, щоб отримати гроші? Відповідь на це питання очевидна – потрібно коректно заповнити всі поля анкети і надати достовірну інформацію про себе, так як всі відомості ретельно будуть перевірятися. У разі якщо дані вказані невірно, ви отримаєте відмову.

Отже, в анкеті вказуються:

  • П. і. б. позичальника повністю;
  • дата і місце народження;
  • персональні дані: серія і номер паспорта, ким і коли виданий документ;
  • місце реєстрації та проживання;
  • відомості про роботодавця: місце роботи, телефон і назва компанії;
  • контактні дані: мобільний телефон, електронна пошта, телефони близьких або друзів для зв’язку.

Як тільки заявка буде заповнена повністю, її потрібно відправити на розгляд кредитному інспектору. Якщо рішення прийнято позитивне, то ви отримаєте смс-повідомлення, після чого вам потрібно дати згоду на переказ грошових коштів. Гроші будуть зараховані обраним вами способом. Як правило, це займає не більше 15 хвилин. Але при оформленні таких позик слід ретельну увагу приділити відсоткам та комісію та ретельно порахувати ймовірну переплату.