карти таро

Карти Таро одні з найзагадковіших і таємничих інструментів ворожіння. Вважається, що їх використовували для різних ритуалів ще в середні віки. Сьогодні вони дещо змінили свій зовнішній вигляд і інтерпретацію, щоб їх легше було використовувати в сучасних реаліях.

Для того щоб заглянути в своє майбутнє, зовсім не обов’язково звертатися до професіоналів. Можна легко навчитися цьому самостійно, освоївши прості схеми розкладів, особливо, якщо ви вже знаєте як гадати на звичайних картах.

Чи можна навчитися гадати на картах Таро самостійно

Вас хвилює питання про те, чи можна самій навчитися гадати на картах Таро, а також, як і з чого правильно почати? Давайте разом розберемося у всьому по порядку. По-перше, ви повинні розуміти, що для ворожіння на картах зовсім не обов’язково володіти даром передбачення. Для цього дуже важливо мати інтуїцію, яка разом з асоціативним мисленням і умінням концентруватися допоможе правильно і точно читати отриманий розклад.

Пам’ятайте, як гадати по кавовій гущі? Тут ви повинні застосувати той же принцип. По-друге, вам варто потренуватися на простих техніках і при цьому використовувати такі карти для початківців, як «Таро Райдер-Уейт» або «універсальне Таро» (придбати такі набори Таро можна на сайті skuld.com.ua). До них в комплекті йде докладний тлумач, який на перших порах буде Вам корисний. З досвідом ви все рідше будете до нього звертатися.

Як правильно гадати на картах Таро для початківців пропонуємо вашій увазі добірку найпростіших розкладів, які підкажуть, як навчитися гадати на картах Таро самостійно.

Як гадати на картах Таро з розкладом по 1 карті

Цей простий розклад на одну карту дуже універсальний. Він допоможе вам знайти миттєві відповіді на будь-які життєві питання. Подумки задайте цікаве для вас питання. Воно повинне бути уточнюючим, щоб на нього не можна було відповісти «так» або «ні». Витягніть з колоди будь-яку карту. Подивіться на неї уважно і подумайте, з чим вона у вас асоціюється. Ця асоціація і може містити відповідь на питання. Якщо перша асоціація не допомогла вам, то тягніть карти з колоди до тих пір, поки ситуація не стане Вам ясною.

Як гадати на картах Таро на майбутнє з розкладом на три карти

В цьому розкладі ви зможете не тільки відповісти на питання, що чекає вас в найближчому майбутньому, але знайти підтвердження минулого і сьогодення. Подумки задайте питання про майбутнє, яке вас цікавить. Витягніть з колоди одну карту. Вона буде символізувати минуле. Асоціації, що виникають з цією картою, повинні нагадати вам ситуації з минулого життя. Витягніть з колоди другу карту і покладіть її праворуч від першої. Вона буде символізувати сьогодення. Асоціації, що виникають з цією картою, повинні підтвердити вашу ситуацію в реальному житті. Витягніть з колоди дві карти відразу і покладіть їх праворуч від другої. Вони будуть символізувати майбутнє. Асоціація підкаже вам відповідь.