декоративний сніг

Сніг – це красиво, фотогенічно і просто обов’язковий елемент для багатьох зйомок. Але біда в тому, що є він далеко не скрізь, де потрібен, і не завжди навіть посеред зими. Якщо вам потрібний новорічний декор, як його оформити без снігу? А якщо зйомки будуть вестися в студії, облаштовувати її посеред лісової галявини? Коли потрібно відзняти сцени з засніженою обстановкою на вулиці в безсніжну зиму, чекати відповідної погоди або накладати на готовий матеріал в редакторах візуальний ефект снігу?

Звичайно, ні! Вже давно винайдений і широко використовується штучний сніг – незамінний помічник декораторів, фотографів і просто людей, яким хочеться або потрібно створити по-справжньому зимовий антураж! (До речі гарний декоративний сніг можна купити на сайті https://sevenmart.com.ua/g15614974-iskusstvennyj-sneg, переходьте за посиланням).

Сніг для декорування знімального майданчика не має нічого спільного зі звичайними атмосферними опадами, володіючи перед ними незаперечними перевагами. Зокрема, він не тане на теплі, не промочить обладнання, одяг і все інше, в процесі всієї зйомки буде зберігати саме той колір і вид, який потрібен. Але головне – його можна використовувати в будь-якій необхідній кількості, дуже точно вибудовуючи декорації під потреби процесу.

Зараз у продажу є багато видів снігу для фотозйомки. Поставляється він в балончиках і мішках, причому це різні типи, використовувані для вирішення різних завдань. Аерозолі призначені для точкового декорування поверхонь і предметів, тоді як в мішках постачаються матеріали для вирішення більш масштабних завдань. Такий сніг можна сипати зверху, засипати їм підлогу, навіть ліпити з деяких його різновидів сніжки і сніговиків.

Штучний сніг в балонах

Сніг в балоні давно перестав бути тільки елементом професійного знімального реквізиту, і багато його різновидів зараз є в масовому продажу, причому коштують зовсім недорого. Широко поширені аерозолі з дрібнодисперсним наповнювачем, за допомогою яких створюються не надто об’ємні, але дуже схожі на натуральні візерунки на вікнах та інших більш-менш плоских поверхнях. Залежно від типу можна отримати ефект:

  • паморозі;
  • інію;
  • крижаного візерунка;
  • снігової пурги і багато інших.

Необхідно підкреслити, що рівень реалістичності при використанні якісної продукції від хороших виробників виходить дійсно дуже високим. Часто щоб упевнитися, що це тільки декорація, потрібно прикласти до неї руку і переконатися, що вона не холодна.

Також в аерозолях продається об’ємний сніг, яким зручно прикрашати ялинки та інші рослини, різні предмети. Візуально він виглядає, як пишні, що не злежалися ще опади, радує білизною і реалістичністю. Його незаперечна перевага полягає в тому, що він злегка приклеюється до поверхні, на яку нанесений, тому декорації зберігають наданий їм вигляд протягом усього знімального процесу. Прибрати його потім теж не складе труднощів, і для цього не будуть потрібні ніякі спеціальні засоби.

Також слід зазначити, що аерозольний штучний сніг повністю безпечний для здоров’я, тому користуватися ним можна без побоювання не тільки на майданчику, але і вдома, наприклад, в ході передноворічних приготувань.

декоративний сніг

Штучний сніг в мішках

Якщо аерозолі призначені для точкового декорування, то в мішках поставляється сніг для вирішення більш глобальних завдань. Досить відзначити, що голлівудські кіностудії значну частину своїх сцен, пов’язаних із засніженими зимами, знімають на вулиці або в павільйонах з використанням великої кількості саме такого штучного снігу. І справа навіть не в тому, що складно знайти справжній, просто такий куди більш зручний в процесі, адже він не розтане і не стежиться, а буде залишатися в тому вигляді, який потрібен.

Залежно від вирішуваних завдань декораторщики використовують віскозний або полімерний штучний сніг, а часто і обидва види відразу, оскільки вони володіють різними властивостями і особливостями.

Віскозний штучний сніг

Віскозний сніг, як можна зрозуміти, виготовляється з натуральної віскози. Безпечний, гіпоалергенний, не залишає слідів на одязі і поверхнях, він може нагадувати, як дрібну снігову крупу, так і пишні пластівці. Його головна особливість – можна ліпити сніжки, сніговиків, насипати замети або створювати інші об’ємні декорації, адже він добре тримає форму.

Реалістичність віскозного снігу вельми висока, тому він широко затребуваний при декоруванні знімальних майданчиків, а також все більш популярний і у приватних замовників, бажаючих відтворити трохи більше зимового антуражу у себе вдома.

Полімерний штучний сніг

Полімерний сніг на відміну від віскозного в сніжки не ліпиться. Він дуже легкий, розсипчастий, і якщо ви бачите в кіно сцену снігової хуртовини, бурану або сильного снігопаду, з високою часткою ймовірності в кадрі пролітає саме цей матеріал. Розсипчастий сніг зовні і структурно максимально наближений до натурального, що йде в сильні морози, тобто, в деякій мірі кристалізований.

Його можна штовхати ногами, і він буде злітати вгору, як справжній. Його можна сипати зверху, створюючи ілюзію снігопаду. Їм можна засипати весь простір знімального майданчика, і створиться повне враження, що зовсім недавно тут була дуже погана погода.