Вінчальні ікони

Вибір вінчальних ікон – важливий момент для майбутнього таїнства вінчання. Це один з перших символів єдності нової сім’ї. Вінчальна пара складається з двох картин – Господа Вседержителя і Божої Матері, – виконаних в єдиному стилі.

Їх дарують батьки або молодята набувають самі, а особливо популярні вінчальні ікони з бурштину. Такі полотна мають ряд переваг над класичними з масляних фарб.

Переваги

1. Натуральні матеріали. Ми використовуємо балтійський бурштин, який поєднує в собі енергію сонця і хвойного лісу.
2. Довговічність. На відміну від звичайних фарб, камінь довговічний, не вигоряє і не втрачає своєї форми.
3. Вишуканість. Бурштинові виглядають більш витончено, нестандартно, незвичайно, а головне – оригінально.
4. Мають чудотворною силою. Зроблені з сонячного каменю, що поєднують тисячолітню силу природи і образу Ісуса і Богородиці.

Що означають?

Це найбільш поширені панагії, які входять в структуру домашнього іконостасу. За життя він доповнюється мірними для дітей, і іменними із зображенням ангелів Покровителів.

Найчастіше вид Божої Матері представлений Казанської Богородицею, хоча іноді можуть зустрічатися композиції Спаса, Володимирській, Іверської Богоматері. На полях можливі зображення святих покровителів нареченого і нареченої, Трійці, сцени з Євангельської історії.

Лик Ісуса, є основоположним елементом християнства. До нього ми звертаємося з щоденною молитвою.

Образ Богородиці втілює людинолюбство і захист. Вона – потужний оберіг, який зберігає спокій в будинку.

Заручини – одне з найбільших таїнств, освячених церквою, а вінчальні іконами благословляють нареченого і наречену на майбутню щасливу життя в шлюбі. Традиційно їх передають батьки повзрослевшим дітям.

Вони мають велике значення і для подальшого подружнього довголіття – захищають від негараздів і нещасть, сприяють щастю. Це сімейна реліквія яка буде завжди з вами. І їх Новожен, як правило, зберігають в кутку кімнати.

Вінчальні ікони

Яка має бути якість?

Роботи повинні бути зроблені з любов’ю і 100% відмінної якості. Зазвичай є 8 варіацій написання, однак ви можете запропонувати власні ескізи на фото і майстри за кілька днів зроблять з них готові полотна. Природний бурштин випромінює тепло, зберігає духовне і фізичне здоров’я, благотворно впливає на емоційний мікроклімат в сімействі і будинку.

У нашому інтернет-магазині «Amber Stone» ви можете придбати ікони Ісус і Божа Матір Казанські, складові пару в різних виконаннях, різних розмірів, в кіоті і без нього. Роботи висипають професійні художники бурштином різної фракції, тому вони будуть дуже красиво виглядати на таїнстві створення нової сім’ї.