поламаний смартфон

У порівнянні зі старими мобільниками, використовуваними років п’ятнадцять тому, які витримували безліч ударів і падінь з висоти, сучасні смартфони набагато більш чутливі пристрої. Вони вимагають значно більш дбайливого поводження, так як їх деталі дуже чутливі і крихкі. Через високу складність механізмів в сучасних пристроях неприйнятний навіть самий незначний брак, будь-яка дрібниця може вивести їх з ладу.

Але фахівці сучасних сервіс-центрів (як наприклад центру prostore в Одесі), здатні відремонтувати майже будь-яку поломку. Тому при наявності такої проблеми її найчастіше можна виправити. Однак же перед тим, як нести телефон на ремонт, потрібно прикинути, чи вартий він того.

Буває, що ремонт телефону абсолютно невигідний. І не варто витрачати на це ні час, ні гроші. Як же розібратися, чи нести телефон на ремонт або простіше придбати новий?

Якщо гарантійний термін використання пристрою ще не вийшов, то його неодмінно потрібно нести на ремонт в разі поломки. При цьому неважливо, чи винен в ній сам господар. Звичайно, слід користуватися лише послугами перевірених центрів, а не кустарних крамничок. Новий смартфон, або планшет, якщо, зрозуміло, не розбитий на кавалки, і пошкодження можуть бути усунені, звичайно ж, слід ремонтувати, а не утилізувати. Це визначить тільки майстер. Якщо зламався або перестав нормально працювати дорогий фірмовий телефон преміум-класу, то годі й роздумувати чи потрібно нести його в ремонт. Купувати новий пристрій того ж рівня все одно буде значно дорожче.

Якщо вийшла з ладу лише одна деталь і її потрібно замінити, то звертатися до послуг майстрів слід неодмінно. Навіть якщо послуга по заміні здається не дешевою, проте, це не зрівняється з витратами по покупці нового аналогічного телефону або планшета. Вартість деталі, що вимагає заміни, разом з вартістю роботи при такій необхідності, в рази нижче плати за нову покупку. Якщо ж немає впевненості, а лише припущення про те, що тільки одна деталь вийшла з ладу, то найрозумніше замовити платну діагностику пристрою. Після неї стане ясно, як вчинити далі.

У разі відсутності фінансової можливості для придбання нового пристрою ремонт телефону просто необхідний. Адже не завжди є впевненість в термінах надходження грошових коштів для такої серйозної покупки. Можна, зрозуміло, придбати просту дешеву модель для дзвінків і СМС-повідомлень, але, звичайно, після багатофункціонального пристрою з його можливостями використовувати таку простеньку річ не особливо цікаво і приємно.