Наталія Щерба Часодії Часовий ключ

Якщо ви ще не визначилися з літературними вподобаннями і не готові відповісти, який жанр ваш улюблений, радимо пошукати «свого автора» в царині фентезі. На сайті нашого видавництва ви можете придбати книги таких серій:

  • «Таймлесс», «Зільбер» — Керстін Ґір
  • «Дарителі» Катерина Соболь
  • «Чароділ», «Лунастри», «Часодії»: «Часовий ключ» та ще пʼять частин циклу від Наталії Щерби.

Починати наполегливо радимо вам з останньої: історія дівчини Василини, яка раптом стане учасницею небезпечної гри й дізнається правду про батька — часівника зі світу Ефлара, що виник завдяки особливій магії.

Усім українським книголюбам радимо такий популярний запит «Часовий ключ Наталія Щерба купити» вводити у пошуку рідною мовою; якість перекладу, дотепно перекладені жарти, адаптовані діалоги, влучно дібрані відповідники сленговим словам тощо вас приємно вразять і посилять насолоду від читання.

Часодії перша книга: час познайомитися

В інтернет-книгарні нашого видавництва «Школа» ви можете вигідно купити твори сучасної письменниці Наталії Щерби, які вже знайшли тисячі прихильників серед читачів різного віку. Чим закохує у себе Часодії Часовий ключ здогадатися нескладно. Як свідчать численні відгуки, цикл часодійних пригод та перша частина зокрема подарують вам:
1. Подорожі паралельними світами, які називаються Ефлара та Остала: там діють свої закони і правила, співіснують звичайні люди, часівники та різні духи.
2. Колоритні описи чародійства, заклинань, обрядів та церемоній. Часодії 1 частина вже від початку підготувала для Василини та всіх читачів низку непересічних подій: дивні стрілки, покрутивши які можна проходити крізь стіни, перевірка на рівень здібностей до часодійництва тощо.
3. Головні закони Часу, описи фантастичних народностей, пояснення устрою життя, родинні звʼязки тощо. Такою вступною інформацією сповнена, наприклад, Часодії 1 частина.
4. Справжні емоції, щирі почуття. Ви вболіватимете за Василину та Феша під час випробувань, які випали на їхню долю: коли вони шукатимуть таємничий Пурпуровий Квіт, рятуватимуть Осталу та Ефлару від зіткнення, коли протистоятимуть злому Астрагорові або муситимуть знімати прокляття та змінювати історію.
5. Наталія Щерба Часодії Часовий ключ — це також унікальні краєвиди, фантастично красиві локації, чудово описані до дрібниць.

Вам потрібно лише Часодії Часовий ключ купити, щоб якнайшвидше зануритися у вир часодійних пригод. Придбайте його на сайті Видавничого дому «Школа» за видавничими цінами зі знижками на перше замовлення або бонусною системою для постійних читачів. Перед оформленням покупки ви можете добре роздивитися видання: обкладинки ззовні та стиль оформлення всередині. До речі, Часодії книга 1 Часовий ключ та всі наступні 5 майстерно оздоблені Ольгою Закис різними стімпанк-елементами: годинниками, стрілочками, візерунками та ін. Також на нашому сайті є розділ «Торговельні представники», в якому ви дізнаєтеся, де купити книги Часовий ключ у вашому місті.