яєчня

Нехай ці поради не викликають у вас іронічних посмішок, справа в тому, що правильно зварити яйце – це мистецтво. Перш ніж покласти яйце в каструлю, його потрібно ретельно вимити і обтерти. Якщо яйце, опущене воду, залишається на дні, – воно свіже, якщо спливає вертикально, одним кінцем вгору, значить, не першої свіжості, якщо ж яйце наполегливо спливає з дна на поверхню, – скоріше за все воно тухле.

На сніданок найкраще з’їсти яйце некруте. Для цього опустіть його (бажано ложкою) в гарячу воду (краще посолити її, тоді шкаралупа не лопне). Через три хвилини після того, як вода закипить, яйця готові. Білок майже затвердіє, а жовток збереже при цьому плинність.

Яйця всмятку можна варити і по-іншому. Опустіть їх в холодну воду, а після того як вона закипить, порахуйте до 20. Якщо таким же способом варити їх дві хвилини, вони будуть трохи крутіше.

Ми, ймовірно, не помилимося, якщо скажемо, що яєчню люблять всі. Так, і приготувати її легко. Правда, не менше легко її і зіпсувати. Щоб цього не сталося, нагадуємо: смажити її потрібно тільки на маленькому вогні. Жир на сковороді повинен розігрітися, але ні в якому разі не підгоріти.

Найлегше приготувати яєчню. Для цього потрібно обережно надбити шкаралупу і вилити яйце (не пошкодивши жовток) на маленьку сковороду. Не забудьте трохи посолити. Коли білок почне тверднути, наколіть його виделкою, він рівномірніше підсмажиться. Не випадково рекомендується смажити яєчню на маленькій сковороді, – якщо підставити під неї тарілку, можна їсти просто з пательні. Одній людині цілком достатньо двох яєць. Якщо ви додасте трохи вареної або смаженої картоплі – сніданок вийде дуже ситний. Яєчня-глазунья може бути приготовлена з ковбасою, копченим салом або шинкою. Для цього потрібно підсмажити спочатку один з названих продуктів, а вже потім залити його яйцями.

Яєчнею далеко не вичерпується перелік страв, приготованих з яєць.

P. S. Ну а если вам даже яйца готовить нет настроения, то всегда к вашим услугам доставка еды на дом, с помощью которой можно в любое время заказать себе качественную еду.