торт з морозивом

… Годинник б’є 12 ночі, стоїть прикрашена ялинка, а поруч з нею подарункові пакети, і звісно новорічні подарунки. І ось з останнім ударом годинника господиня вносить у кімнату торт, що пашить жаром духовки. З його середини вириваються блакитні язики полум’я… Торт розрізали на порції. Зовні – гаряче, а всередині… морозиво.

Зробити такий сюрприз нескладно, але потрібно заздалегідь все приготувати. З щільного пергаментного паперу скрутіть «Фунтик» з отвором у вузькій частині. Наріжте бісквіт однаковими скибочками завтовшки близько сантиметра і покладіть в холодильник. Морозиво (найкраще пломбір) до останньої хвилини тримайте в морозильній камері холодильника.

Приблизно за півгодини до подачі торта збийте з цукром білки від двох яєць до піни. Отриману піну поставте в холодильник і починайте швидко споруджувати торт.

На фарфорове блюдо покладіть холодний бісквітний корж, прикрасьте його по периметру консервованими фруктами. На корж викладіть кульками пломбір і укрийте кожну кульку двома-трьома скибочками охолодженого бісквіта. Потім швидко викладіть в «кульок» збиті білки і, видавлюючи їх з дірочки, «зашпаклюйте» всі щілинки між скибочками бісквіта. У центрі торта поставте тоненьку порцелянову або скляну розетку, замаскувавши її консервованими ягодами.

Коли це зроблено, поставте блюдо з тортом на пару хвилин в гарячу духовку (температура 240-260 градусів), потім вийміть з духовки, налийте в розетку одну-дві столові ложки спирту або гарячого коньяку і підпаліть …

P. S. Також гарним доповненням до торту стануть вагові цукерки, які до речі можна замовити не виходячи з дому, наприклад, на сайті https://millennium-trade.com/ru/katalog/vesovie-konfeti/.