шпинат
Як тільки наше маля знайомиться із продуктами, котрі присутні на нашому столі ми неймовірно радіємо і не можемо повірити, що наша дитина вже так виросла … Але кожна мама має знати які овочі є дуже корисними для діток, які із них слід включати в раціон першочергово. І не тільки ! А ще – що можна з них цікавенького приготувати… Адже ми виховуємо справжніх гурманів, тому страва має бути не тільки корисною, але й дуже смачною !

Отож першою стравою у нашому списку є Картопляне пюре із шпинатом.

Хоча в Україні шпинат є не настільки популярним як в інших країнах Європи, але попри це він залишається просто скарбом різноманітних вітамінів для організму дорослої людини і тим більше дитини. Мабуть тому його нерідко називають «королем овочів» та додають майже в усі свої страви європейці.

Ми не станемо винятком і приготуємо пюре для всієї сім’ї. Візьміть:
– картоплю (2-3 штучки),
– 225 г. шпинату,
-125 мл. овочевого бульйону (як його готувати розкажемо в наступній статті),
-1 маленьку цибулину-порей,
– 25 г. вершкового масла.

Цибулю почистіть і дрібно подрібніть.
Шпинат ретельно промийте і також поріжте.
Картоплю почистіть і наріжте дрібними кубиками.
Розігрійте в каструлі (краще з товстим дном) вершкове масло і протушкуйте в ньому цибулю до прозорого кольору протягом 4-5 хв. Опісля додайте до цибулі шпинат і картоплю, залийте все бульйоном і варіть 30-35 хв. – до повної готовності картоплі. Уже готову страву збийте блендером, а для старших діток – просто помніть виделкою.

1

Далі буде …