жабка

Мистецтво народжується у наших руках. Саме так хочеться сказати не тільки про смачні, але й дуже красиві сніданки, які готувала любляча та надзвичайно креативна мамуся для свого сина. Звати її Хізер Ситаржевські. Проживає авторка цих незвичних сніданків у США. За освітою жінка є художницею, можливо, саме цей талант і допоміг їй якнайкраще виразити задумане уже не на полотні, а на палітрі тарілки, домішуючи у ній всі овочеві, фруктові фарби та півтони круп та соусів. «Я і уявити собі не могла, що мої ідеї стануть настільки популярними», – розповідає Хізер.

Сьогодні, Хізер Ситаржевські улюблениця багатьох матерів, які все частіше унаслідують її ремесло. Слава про неї розповсюдилася і поза межами школи сина та й рідного міста. Це й змусило жінку створити, враховуючи численні прохання  прихильників, власний блог.  Ось його адрес:  http://lunchboxawesome.com/

Тому, якщо Ваші дітки надмірно капризують, зовсім не хочуть їсти, а процес годування є мукою для вас обох – тоді, на мою думку, це оформлення звичних страв неодмінно зацікавить дитячу фантазію та додасть їм потрібний апетит.

Але як на мене, то й дорослим таке подання принесло б хороший настрій та посмішку !

свинка
песик
міккі
левчик
картопля
пінокіо
ведмедик

Доторкніться і Ви до смаку мистецтва !

P. S. А ще при приготуванні таких от незвичних сніданків добре використовувати різноманітні інгредієнти, скажімо всілякі сушені фрукти та овочі. Правда тоді вам можуть знадобитись й спеціальні сушки для овочем і фруктів, хоча це зовсім не проблема, адже придбати таку сушку можна, скажімо, на сайті http://mamed.ua/, и вона точно буде гарної якості та за доступну ціну.