Рибні палички

Сьогодні ми з вами навчимось готувати смачні рибні палички у домашніх умовах, які без жодних сумнівів порадують смаки всіх членів сім’ї, і навіть самих перебірливих щодо їжі.

Отож, почнемо з розморожування риби філе, яке бажано перед цим поставити на ніч у холодильник (люблю тріску або пікшу, але це вже на ваш смак, що ви більше любите).

Покладіть горох в друшляк у раковину і полийте окропом, щоб розморозити його, та відкладіть в сторону. Помістіть муку в неглибокій мисці з перцем, лимонною цедрою і щіпкою солі та перцю, потім збийте яйця в іншій неглибокій мисці. Після розморожування, нарізати філе кусочками приблизно 2 см по ширині, а потім додати до муки і перемішати. Опустіть філе риби посипане мукою у яйце, струсіть надлишки, а потім обваляйте в сухарях.

Підігрійте одну столову ложку олії у великій сковороді на середньому вогні. Потім додайте туди рибні палички і просмажте від 2 до 3 хвилин з кожного боку, або до золотистого, хрусткого вигляду.

Тим часом, збийте горох в кухонному комбайні (або блендері), поки він (горох) не перетвориться у кремезне пюре, яке ще бажано добре розім’яти виделкою. До смаку також можна додати у миску с гороховим пюре ще й лимонний сік. Все це добре перемішати і подавати разом з хрусткими рибними палички і хорошим зеленим салатом. Також можете додати ложку кетчупу, якщо ви (як то мій чоловік, наприклад) теж страшенно полюбляєте цю приправу з томатів.